Pobierz naszą aplikację! Dostępna w Google Play
i App Store.

Pobierz

Oferta gastronomiczna

Circle K to nie tylko paliwo najlepszej jakości. Na naszych stacjach możesz zaspokoić tzw. „pierwszy” głód i przekąsić najwyższej jakości kultowego Hot Doga w tradycyjnej bądź nowoczesnej odsłonie, a dla odmiany, kanapkę lub zapiekankę na ciepło. Jeśli zaś nie jesteś przekonany, że to właściwa pora na przekąskę, nic nie szkodzi, możesz zabrać kanapkę czy sałatkę „na później”.

Nie ma natomiast sposobności by się oprzeć naszej świeżo parzonej, aromatycznej kawie, której smak możesz dowolnie urozmaicać różnorodnymi dodatkami gratis. Czy jest bowiem coś wspanialszego niż aromat świeżo zmielonych ziaren kawy kojący zmysły i dający na chwilę oddechu? Niż zdecydowany i wyrazisty smak naszej kawy dający energię i pozytywnie nastawiający do dalszego działania? No właśnie, nie ma… Nie ma jak to nasza kawa – po prostu wspaniała w każdym wymiarze!

Made To Go to marka produktów spożywczych Circle K przygotowanych specjalnie "na drogę" dla podróżnych będących przejazdem jak i dla osób robiących szybko i wygodnie zakupy produktów bieżącej potrzeby przy okazji tankowania w drodze z lub do domu.

Głodnym i spragnionym kierowcom nasze sklepy oferują: wypiekane na miejscu, chrupiące pieczywo oraz szeroki wybór ciastek Great Bakery, a także aromatyczną, świeżo mieloną kawę Simple Great Coffee. Produktami cieszącymi się ogromną popularnością wśród naszych klientów są Prawdziwe Hot Dogi, wyróżniające się na rynku najwyższą jakością kiełbasek o tradycyjnym, bogatym, polskim smaku i tradycyjnym wyglądzie, serwowane z dodatkiem świeżych i kolorowych warzyw. W naszej ofercie znajdują się też inne rarytasy takie jak świeżo wyciskany sok z pomarańczy, świeże jogurty, sałatki oraz woda i inne napoje orzeźwiające jak lemoniada czy kawa mrożona. Jesteśmy dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.