Pobierz naszą aplikację! Dostępna w Google Play
i App Store.

Pobierz

Michał Ciszek nowym Prezesem Zarządu Circle K Polska

Michał Ciszek

Michał Ciszek, który dotychczas zajmował stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Działalności Operacyjnej, zostanie nowym Prezesem Zarządu Circle K Polska. Z dniem 1 października br. zastąpi na tym stanowisku Giedriusa Bandzevičiusa, który wraca na Litwę, aby kierować tam jedną z największych sieci detalicznych.

Więcej… >

11 maja nowa marka Circle K wkracza na polski rynek

Pierwsza stacja paliw Circle K w Warszawie działa już przy ul. Puławskiej 86. Właśnie dziś, w tym miejscu, rozpoczyna się oficjalnie proces zmiany marki sieci stacji w Polsce. Dotychczasowe logo Statoil zastąpi nowa marka Circle K.

Więcej… >

Nowe stacje paliw Circle K w Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradzie A-1

Firma Circle K Polska, prowadząca dotychczas stacje paliw pod logo Statoil, kontynuuje rozwój sieci na polskim rynku. 25 kwietnia br. zostały otwarte dwie nowe stacje paliw przy autostradzie A-1, już pod nową marką Circle K.

Więcej… >

Pierwsza pilotażowa stacja Circle K w Polsce

Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu działa już pod nową marką.

Więcej… >

Gwiazda Jakości Obsługi 2017

Polski Program Jakości po raz X podsumował coroczne badanie, prowadzone wśród  polskich konsumentów. Jakość obsługi na stacjach Statoil została po raz kolejny doceniona i nagrodzona przez ankietowanych.

Więcej… >

Kontakt dla mediów:

Bartosz  Sroka
Grayling Poland

+48 607 104 289
Bartosz.Sroka@grayling.com