Pobierz naszą aplikację! Dostępna w Google Play
i App Store.

Pobierz

Circle K rozpoczyna współpracę z 4Mobility
Auta car sharing będą dostępne na stacjach paliw
w Warszawie.

Sieć stacji paliw Circle K Polska nawiązała współpracę z 4Mobility, spółką notowaną na NewConnect, która jako pierwsza w Warszawie wprowadziła usługi car sharing. Circle K udostępni specjalnie dedykowane miejsca parkingowe na swoich stacjach w Warszawie, co zwiększy dostępność usługi na terenie miasta. W pierwszym etapie współpracy będzie można wypożyczyć i zostawić auta 4Mobility przy 9 stacjach Circle K.

Więcej… >

Co Polacy tankują w zimie?
Jakie paliwo wybrać, by auto odpaliło w każdych warunkach?

Po polskich drogach jeździ ponad 19 milionów samochodów, co oznacza, że statystycznie co drugi Polak posiada auto. Mimo to, wiedza na temat tego, jakie paliwo jest najlepsze dla naszego auta w okresie zimowym, jest bardzo niewielka. Kierowcy często nie zdają sobie sprawy, jaki wpływ na silnik samochodu ma wysokiej jakości paliwo, zwłaszcza, gdy temperatury spadają poniżej zera.

Więcej… >

Michał Ciszek nowym Prezesem Zarządu Circle K Polska

Michał Ciszek

Michał Ciszek, który dotychczas zajmował stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Działalności Operacyjnej, zostanie nowym Prezesem Zarządu Circle K Polska. Z dniem 1 października br. zastąpi na tym stanowisku Giedriusa Bandzevičiusa, który wraca na Litwę, aby kierować tam jedną z największych sieci detalicznych.

Więcej… >

11 maja nowa marka Circle K wkracza na polski rynek

Pierwsza stacja paliw Circle K w Warszawie działa już przy ul. Puławskiej 86. Właśnie dziś, w tym miejscu, rozpoczyna się oficjalnie proces zmiany marki sieci stacji w Polsce. Dotychczasowe logo Statoil zastąpi nowa marka Circle K.

Więcej… >

Nowe stacje paliw Circle K w Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradzie A-1

Firma Circle K Polska, prowadząca dotychczas stacje paliw pod logo Statoil, kontynuuje rozwój sieci na polskim rynku. 25 kwietnia br. zostały otwarte dwie nowe stacje paliw przy autostradzie A-1, już pod nową marką Circle K.

Więcej… >

Pierwsza pilotażowa stacja Circle K w Polsce

Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu działa już pod nową marką.

Więcej… >

Gwiazda Jakości Obsługi 2017

Polski Program Jakości po raz X podsumował coroczne badanie, prowadzone wśród  polskich konsumentów. Jakość obsługi na stacjach Statoil została po raz kolejny doceniona i nagrodzona przez ankietowanych.

Więcej… >

Kontakt dla mediów:

Bartosz  Sroka
Grayling Poland

+48 607 104 289
Bartosz.Sroka@grayling.com