Pobierz naszą aplikację! Dostępna w Google Play
i App Store.

Pobierz

Twoja droga po EXTRA korzyści!

Circle K EXTRA Club to program lojalnościowy, który umożliwia zbieranie punktów za codzienne zakupy na stacjach Circle K oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody z naszego Katalogu Nagród.

EXTRA benefity

Korzyści w programie Circle K EXTRA Club

Ta sama karta EXTRA korzyści! W Circle K EXTRA Club nie musisz mieć dedykowanej karty lojalnościowej, wstarczy, że podczas rejestracji na stacji lub w serwisie Circle K EXTRA Club użyjesz dowolnej karty bankowej.

Płać punkatmi za zakupy na stacjach Circle K. Uczestnicy programu Circle K EXTRA Club mają możliwość płacenia za zakupy na stacji punktami, według przelicznika 1 punkt = 1 grosz.

Każda 7 kawa gratis! W Circle K EXTRA Club po zakupie dowolnej kawy na Twoim koncie pojawi się wirtualny znaczek. Po zakupie 6-tej kawy otrzymasz wirtualny kupon uprawniający do odbioru dowolnej kawy GRATIS.

EXTRA promocje. Na stacjach Circle K znajdziesz wiele produktów premiowanych dodatkowymi punktami bonusowymi. Można je zbierać niezależnie od punktów standardowych.

Katalog Nagród. Zebrane punty możesz wymeiniać na nagrody z aktualnego Katalogu Nagród dostępnego na stacjach oraz w serwisie Circle K EXTRA Club.